Platforma szkoleniowa

1. Lęk separacyjny - jak sobie z nim poradzić?

Lęk separacyjny u psa to prawdziwa zmora właściciela i zwierzaka. Zniszczone kanapy, zdenerwowani z powodu ciągłych hałasów sąsiedzi, a do tego przerażony pies. Czasami zdarza się, że właściciele samodzielnie stawiają błędną diagnozę swojemu pupilowi. Nie zawsze problemy z zostawaniem w domu lub złym zachowaniem pupila pod nieobecność właściciela związane są z lękiem. Z tego materiału dowiesz się jakie mogą być najczęstsze przyczyny złego zachowania pupila pod naszą nieobecność i jak sobie z nimi radzić. Wierzę, że dzięki wielu cennym wskazówkom uda Wam się przywrócić domową harmonię. Oczywiście najlepszym wyjściem w pracy z problemami behawioralnymi zwierząt jest zgłoszenie się o pomoc do specjalisty. Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

2. Mój pierwszy pupil – co warto wiedzieć?

Zastanawiasz się nad kupnem lub adopcją zwierzaka? Nie wiesz jakiego przyjaciela wybrać i czym kierować się podczas wyboru zwierzęcia? Los sprawił, że pod twoimi skrzydłami znalazł się jakiś czworonóg i nie wiesz co dalej? Z tego materiału dowiesz się wszystkiego co najważniejsze w prostej i przystępnej dla każdego formie. Im więcej wiesz – tym lepszym właścicielem będziesz, a tym samym będziesz mógł stworzyć odpowiedni dom i rodzinę dla swojego pupila. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w wyborze pupila lub będziesz miał pytania odnośnie jego potrzeb, opieki czy wychowania, zgłoś się do Nas. Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

3. Pies schroniskowy – co warto wiedzieć przed adopcją?

Zastanawiasz się nad adopcją psa ze schroniska lub fundacji? Boisz się formalności i nie wiesz jak przebiega proces adopcyjny? Nie wiesz czy poradzisz sobie z psem po przejściach i czy będziesz odpowiednim właścicielem dla niego? Z tego materiału dowiesz się jak przebiega proces adopcyjny oraz jak odpowiednio wybrać zwierzę. Przedstawimy także najczęstsze problemy, które mogą pojawić się po adopcji psa po przejściach i w prosty sposób omówimy jak sobie z nimi poradzić. Wieloletnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami schroniskowymi sprawia, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz pytania, zgłoś się do nas. Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

4. Psie potrzeby – co zrobić by pies był spełniony i szczęśliwy?

Zastanawiasz się dlaczego Twój pies jest niegrzeczny? Ciągle masz wrażenie, że mimo tego, że bardzo się starasz, Twój pies nadal nie jest spokojny i szczęśliwy? Widzisz dobre strony swojego psa i nie wiesz jak je rozwijać? Zostałeś właścicielem psa wymagającej rasy i nie wiesz jak sobie z nim poradzić? Z tego materiału dowiesz się jak spełnić potrzeby swojego psa by był szczęśliwy. Szczęśliwy i spełniony pies, to grzeczny pies i wspaniały kompan. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz pytania, zgłoś się do nas. Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

5. Socjalizacja szczeniąt i kociąt – jak powinna przebiegać prawidłowo?

Zostałeś szczęśliwym właścicielem malucha i nie wiesz co dalej? Zdajesz sobie sprawę jak wielką rolę w życiu szczeniaka i kociaka odgrywa prawidłowa socjalizacja, ale nie wiesz jak dobrze ją przeprowadzić? Z tego materiału dowiesz się jak prawidłowo zapoznać ze światem małego czworonoga. Wiele ważnych faktów i informacji przedstawionych w przystępnej formie. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz pytania, zgłoś się do nas. Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

6. Przywołanie – co zrobić by pies do nas wracał?

Twój pies Cię nie słucha? Boisz się spuścić go ze smyczy, ponieważ nie chce do Ciebie wrócić? Z tego materiału dowiesz się jak prawidłowo nauczyć psa przywołania oraz jak zbudować autorytet w oczach swojego pupila. Materiał zawiera wiele przydatnych technik oraz form nauki odpowiedniego przywołania. Z pewnością przyda się każdemu, kto chce mieć możliwość bezpiecznego spuszczania psa ze smyczy. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz pytania, zgłoś się do nas. Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

7. Kolejny zwierzak – jak bezpiecznie zapoznać ze sobą nowe zwierzęta?

Zastanawiasz się nad adopcją lub kupnem kolejnego zwierzaka? Nie wiesz z jakim zwierzakiem dogada się Twój rezydent? Boisz się wprowadzenia nowego zwierzęcia do domu? Zastanawiasz się jak nawiązać poprawne relacje międzygatunkowe? Obawiasz się, że Twój pupil nie zaakceptuje nowego mieszkańca? Z tego materiału dowiesz się jak bezpiecznie wprowadzić kolejnego zwierzaka do domu oraz jakie zwierzę będzie pasowało do Twojego pupila rezydenta.

8. Psia komunikacja – jak zrozumieć psa?

Chcesz lepiej zrozumieć swojego psa? Nie rozumiesz jego zachowania i trudno jest Ci się z nim porozumieć? Uważasz, że Twój pies jest niegrzeczny, a może nie wiesz co chce Ci przekazać? Z tego materiału dowiesz się jak prawidłowo odczytywać komunikaty wysyłane przez psa. W prosty sposób zapoznasz się z podstawowymi „słowami” psiego języka oraz dowiesz się, że prawidłowe odczytywanie komunikatów psa jest kluczowe w przypadku problemów behawioralnych. Oczywiście najlepszym wyjściem w pracy z problemami behawioralnymi zwierząt jest zgłoszenie się o pomoc do specjalisty. Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

9. Pozytywne metody szkolenia psów – dlaczego warto je wybierać?

Chciałbyś mieć grzecznego i wychowanego psa? Zastanawiasz się nad szkoleniem ale nie wiesz jakie wybrać? Zalecono Ci używanie awersyjnych narzędzi szkoleniowych ale jest to niezgodne z Twoim sumieniem i miłością do zwierząt? Zastanawiasz się dlaczego niektóre psy wykonują zadania w stresie, a inne z wielką radością i pasją? W tym materiale przedstawimy Ci podstawy pozytywnego szkolenia psów, gdzie metody awersyjne są niedopuszczalne. Dowiesz się jak wiele dobrego niesie za sobą taka wspaniała nauka przez zabawę i jak bardzo może poprawić się Twoja relacja z pupilem. Pozytywne metody szkoleniowe są zalecane dla wszystkich psów, bez znaczenia z jakimi problemami behawioralnymi się borykają. Nauka może być przyjemnością, a efekty mogą być wręcz spektakularne. Jeśli potrzebujesz pomocy w szkoleniu psów lub masz pytania, zgłoś się do nas. Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.